OBAVIJEST UČENICIMA

Dragi učenici,

iza svih nas i vas je itekako dobro odrađen posao prilagodbe na nastavu na daljinu. Sve vas pohvaljujem. Posebno me raduje to što slušate svoje učitelje, postupate u skladu s njihovim uputama i izvršavate zadane zadatke.

Nikako ne smijete zaboraviti na činjenicu da je nastava na daljinu sadržajno jednaka nastavi u školi, jedino je organizacijski potpuno drugačija.

Sada ste se već uhodali, znate kako morate raditi, a uskoro vas očekuje i proces vrednovanja vašeg rada pa vas lijepo molim da i u narednom periodu budete uzorni učenici. Svakodnevno izvršavajte svoje obveze, nemojte zaboraviti na domaće zadaće, na sustavno praćenje onoga što vam šalju vaši učitelji. Ako ćete biti marljivi, dobrih rezultata neće nedostajati.

Sigurna sam da imate vremena i za igru i za malo duže spavanje. smiley

Iskreno, škola je prazna bez vas, jako mi nedostajete.

Redovito pratim kada i kako se uključujete u virtualne učionice, kako radite, koliko ste aktivni i dr. Vjerujem u vas, a vi svojim radom pokažite da vjerujete u sebe.

Veliko hvala šaljem i vašim roditeljima.

Budite odgovorni, zdravi i nasmijani- zbog sebe i zbog onih koje najviše volite.

ravnateljica Kristina

objavio: Kristina Furkes   datum: 29. 3. 2020.