ODLIČNO ROĐENDANSKO SLAVLJE

12. lipnja ove godine naša je Škola proslavila svoj 1. rođendan.

Program obilježavanja Dana naše Škole započeo je sportskim susretima svih učenika matične i područne škole.

Učenici su se zabavljali kroz niz sportskih aktivnosti, a svoje su vještine pokazali u potezanju užeta, malonogometnom turniru, igrali su graničare, ali i skakali u vrećama.

U poslijepodnevnim satima bilo je otvorenje i blagoslov rezultata projekta "Ćirilov i Metodov stol 21. stoljeća"- sjenice oko, sada, prekrasno uređenog bunara. Projekt je realiziran uz financijsku podršku Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva, a osmislili su ga učenici 6. i 7. razreda pod vodstvom razrednih učiteljica Renate Glavica i Branke Stančin-Levanček.

Nakon otvorenja sjenice dan su nam uljepšali naši učenici koji su, zajedno sa svojim učiteljima, pripremili prekrasan kulturno-umjetnički program. Program su posjetili i visoki dužnosnici lokalne i regionalne samouprave, zamjenik župana g. Ivan Pal, načelnik Općine Koprivnički Ivanec g. Ivica Petričević, zamjenik općinskog naćelnika g. Zlatan Sremec, predsjednik Općinskog vijeća Općine Koprivnički Ivanec g. Vladimir Fijok, posjetilo nas je mnogo ravnatelja drugih osnovnih škola, s nama su bili i predstavnici udruga, gospodarskih i poslovnih subjekata, svojim nas je dolaskom počastila i donedavna ravnateljica gđa Marija Puhalo, a najveću zahvalu na dolasku dugujemo roditeljima koji podržavaju svaku našu aktivnost i oni su nam najvjerniji partneri.

Učenici 2.-ih razreda Jana Salajec i Fran Horvat zablistali su u voditeljskim ulogama i sve nazočne oduševili svojim govornim vještinama. Bravo!

Najveću pozitivnu gužvu prouzročila je rođendanska torta. Svjećicu su timski ugasili dožupan i učenici. Bilo je jako slasno.

Veliko hvala svima onima koji su na bilo koji način sudjelovali u realizaciji.

objavio: Kristina Furkes   datum: 15. 6. 2015.