Ljubav ili smrt?!

U srijedu, 28.10.2015. učenici 5. i 6.r. OŠ Koprivnički Ivanec posjetili su kazališnu dvoranu Domoljub u Koprivnici gdje su gledali predstavu Ljubav ili smrt?

Predstava je trajala 45 minuta. Mogli smo je usporediti s istoimenim romanom Ivana Kušana i igranim filmom istoimenoga naziva. Predstavu smo posjetili iz zabavno edukativnih razloga te stvaranja navika sudjelovanja u kulturnim događajima našega grada.

Dorijan Poldrugač, 6.r.

U predstavi mi se najviše svidjela utakmica. Koko je najprije obranio gol, no potom je ugledao Anu. Zagledao se u nju, te zbog toga što ju je pratio pogledom, izgubio utakmicu. Nakon poraza uvidio je da je Ana otišla u zagrljaj igraču suprotne momčadi. Bio je tužan i razočaran.

Muaz Saletović, 5.r.

Najdraži lik u ovoj predstavi bio mi je Koko. Izabrao sam upravo njega zato što je u više navrata razgovarao s gledateljima, a interakciju s gledalištem realizirao je i s protrčavanjem nekoliko puta oko gledatelja.

Adam Sitar, 6.r.

Mene se najviše dojmila Marijana. Ona mi je bila vrlo zanimljiva i smiješna. Činilo mi se da je malo previše znatiželjna i brbljava. No, kao i većina likova iz predstave i ona je zaljubljena. Iako je njezina simpatija, Žohar zaljubljen u Maricu, Marijana je učinila sve da ipak budu zajedno.

Karla Seliščak, 6.r.

Moj omiljeni lik je Marijana. Imala je vojnički šešir i odjeću. Stalno je nešto tražila s dalekozorom. Svidjelo mi se i to što je pomagala Koku. Nju sam izabrala jer je zabavna i smiješna.

Filipa Bebek, 6.r.

objavio: Renata Glavica   datum: 31. 10. 2015.