Održana Međuopćinska smotra LiDraNo

U organizaciji Osnovne škole “Mihovil Pavlek Miškina” Đelekovec u petak, 1. veljače održana je Međuopćinska smotra LiDraNo 2019. na kojoj su se predstavili i učenici naše škole.

U Domu kulture “Pajo Kanižaj” u Đelekovcu sudjelovalo je 150 učenika i mentora koji su do posljednjeg mjesta ispunili dvoranu i bodrili pojedinačne i skupne nastupe prijavljenih natjecatelja iz čak 11 škola s koprivničkog područja. Sudjelovale su tri koprivničke osnovne škole – “Đuro Ester”, “Antun Nemčić Gostovinski” i “Braća Radić” te škole iz Sokolovca, Rasinje, Drnja, Koprivničkih Bregi, Koprivničkog Ivanca i Đelekovca.

U skupnom dramskom nastupu sudjelovali su učenici 3. i 4. razreda ( Lana Dolček, Ana Marija Dolček, Hana Šmic, Ena Vranešević, Illan Damjanović, Leona Samoborec, Petra Štefanec, Ema Vrban) recitalom „Dobrota“ pod vodstvom učiteljica Ljubice Gaži i Melany Ferčec.

U pojedinačnom dramskom stvaralaštvu sudjelovala je učenica 2.r. Lorena Vrabelj  monologom „Apetit“ pod vodstvom učiteljice Martine Lakuš.

Bilo je odličnih radova i predstava, povjerenstvo je imalo težak zadatak, ali na kraju su odabrani bolji od najboljih i oni će ići na županijsku razinu natjecanja.

Svi naši učenici, koji su prošli školsku razinu natjecanja, predstavili su našu školu u najboljem svjetlu. Ne samo svojim nastupima i radovima, već i uzorno lijepim ponašanjem.

Martina Lakuš, učiteljica

objavio: Matea Križnjak   datum: 11. 2. 2019.