Volim Podravinu i Prigorje

Treću godinu zaredom, Turistička zajednica Koprivničko-križevačke županije ove je godine provela likovno-literarni natječaj "Volim Podravinu i Prigorje". Natječaju su se odazvali i učitelji i učenici naše Škole.

Tema natječaja bila je Priroda, bogatstvo naše županije, a na natječaj smo prijavili literarne radove viših i likovne radove nižih razreda PŠ Koprivnički Ivanec.

Svečanost dodjele priznanja za sudjelovanje u ovom natječaju, upriličena je 29. ožujka u kinu "Velebit" u Koprivnici. Učenice 1. i 3. razreda PŠ i 5. i 8. r. MŠ u pratnji su ravnateljice gđe Kristine i mentorica Đurđice Prlok, Karmele Pajan i Renate Glavica, prisustvovale ovoj lijepoj svečanosti.

Prije same dodjele priznanja, svi smo odgledali promotivni film Koprivničko-križevačka županija, nakon čega su nas pozdravili direktor TZ Koprivničko-križevačke županije, g. Zdravko Mihevc i koprivničko križevački župan g. Darko Koren.

Uz druženje i svečanost, škola je na poklon dobila CD s filmom Koprivničko-križevačka županija, a nakon obveznog fotografiranja uživali smo u sladoledu kojim nas je počastila naša ravnateljica gđa Kristina Furkes.

Renata Glavica, dipl.uč. mentor HJ

objavio: Renata Glavica   datum: 29. 3. 2017.