preskoči na sadržaj
Djelatnici

Razredna nastava

Red

br.

Ime i prezime

Predmet koji predaje-razred

1.

Selma Varović

1. razred

2.

Andreja Hat

1. razred

3.

Karmela Pajan

2.  razred

4.

Melany Ferčec

2. razred

6.

Željka Kodrić

3. razred

7.

Ljubica Gaži

3. razred

8.

Đurđica Prlok

4. razred

9.

Ivana Capek

4. razred

 

Predmetna nastava

Red

br.

Ime i prezime

Predmet koji predaje

 

Renata Glavica

Jasmin Kadrić

Nikolina Međimorec

hrvatski jezik

 

Saša Grnović

Iva Arač

matematika

 

Branka Stančin-Levanček

Jasmin Kadrić

Martina Kuštrak

engleski jezik

     

 

Kristina Pranjić

kemija

 

Marina Salajec

priroda i biologija

 

Tomislav Novak

geografija

 

Irena Rakuša

Tomislav Novak

povijest

 

Marijo Oštrkapa

tehnička kultura

 

Kristina Bunić Lovrek

glazbena kultura

 

Vinko Peharda

Zvonimir Koščić

tjelesna i zdravstvena kultura

 

Hrvoje Šijak

Marija Šokec

katolički vjeronauk

 

 

Mateja Peter

Dejana Zrinski

informatika

 

 

Nino Klobučarić

Ema Solina

njemački jezik

 

Ivan Hapavel

fizika

 

Josip Kovačić

likovna kultura

 

 
 
 
 
Kristina Furkes - ravnateljica
Irena Rakuša- zamjenica ravnateljice
Radno vrijeme: pon,srij,pet: 07,00-15,00
                           uto, čet: 10,00-18,00
 
Ana Ščetarić - pedagoginja

Radno vrijeme: ponedjeljak, utorak i petak: 8,00 - 14,00 sati

                            srijeda:11,00-17,00 sati

                            četvrtak: 12,00-18,00 sati

Dežurstvo Koprivnički Ivanec                        

utorkom: 8,00-09,30 sati

 

Josip Ferlindeš- knjižničar

Radno vrijeme: ponedjeljak od 12,00 h do 18,00 h

                             srijeda od 8,00 h do 11,00 h

                             četvrtak od 8,00 h do 14,00 h

 
 
Josip Vranješević - tajnik
Radno vrijeme: pon-pet: 07,00-15,00
 
Marijeta Čuni Kovačić - voditeljica računovodstva
Radno vrijeme: pon-pet: 07,00-15,00
 
Krešimir Petran - domar 
Radno vrijeme: pon-pet: 07,00-15,00
 
Suzana Medvarić - kuharica
Radno vrijeme: pon-pet: 07,00-15,00
 
Silvija Munko - spremačica
Radno vrijeme: pon-pet: 12,30-20,30
 
PŠ Koprivnički Ivanec
Slađana Mesar, spremačica
Radno vrijeme: pon-pet: 13,00-19,00
 
Sonja Guzi - kuharica i spremačica
Radno vrijeme: pon-pet: 06,00-14,00
 
Pomoćnici u nastavi: Tanja Stančec, Jasmina Vlahek i Helena Jakopiček Sarafimovski
 
 

Djelatnici:


  • Melany Ferčec
  • Sanja Figač
  • Kristina Furkes
  • Ljubica Gaži
  • Renata Glavica
  • Dijana Kapus
  • MIRJANA KEDMENEC
  • Željka Kodrić
  • Karmela Pajan
  • Đurđica Prlok
  • Igor Sedlanić
  • Matea Sodar
  • Branka Stančin Levanček
  • Marija Šokec
  • Andreja Šprem
  • Tanja Turinski
  • SELMA VAROVIĆ
  • Josip Vranješević
Tražilica



Kalendar
« Listopad 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji


ŠKOLSKA KUHINJA

Dokumenti škole

Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka




preskoči na navigaciju