Školski odbor

Članovi Školskog odbora Osnovne škole Koprivnički Ivanec:

1. Melany Ferčec, učiteljica razredne nastave, VSS, iz reda Učiteljskog vijeća, predsjednica Školskog odbora
  2. Branka Stančin-Levanček – učiteljica engleskog jezika, VSS, iz reda Učiteljskog vijeća
  3. Tomislav Novak, prof. geografije i povijesti, VSS, iz reda skupa radnika
  4. Dubravka Vrabelj, kuhar, SSS, iz reda Vijeća roditelja
  5. Barbara Blažic, stručni prvostupnik javne uprave, VŠS, iz reda Koprivničko-križevačke županije
  6. Dražen Vrabelj, dipl. ing. prometa, VSS, iz reda Koprivničko-križevačke županije
  7. Indira Patljak, prof. povijesti i geografije, VSS, iz reda Koprivničko-križevačke županije

Na sjednicama školskog odbora nazočni su članovi školskog odbora i ravnatelj, a mogu biti nazočne i druge osobe koje su pozvane na sjednicu. Ako pojedini član školskog odbora smatra da neka od pozvanih osoba ne treba biti nazočna na sjednici, može predložiti da ta osoba napusti sjednicu, a o tome prijedlogu odlučuje školski odbor. Kada se na sjednicama školskog odbora raspravlja o pitanjima ili podatcima koji predstavljaju poslovnu ili drugu tajnu prema zakonu ili općem aktu Škole, sjednice se održavaju samo uz nazočnost članova.

« Rujan 2021 »