FAKE projekt

Naša je škola izabrana kao jedan od partnera u etwinning projektu Fake projekt - medijska pismenost i dezinformacije u eTwinningu.

U aktivnostima projekta sudjelovat će učiteljice Renata Glavica i Branka Stančin-Levanček te učenici osmoga razreda: Laura Mesar, Leon Seliščak, Vanja Šalamon, Lucija Mesar i Ana-Marija De Conti.

Paralelno uz projekt održat će se i 5 webinara - edukacija za sudionike i sve zainteresirane kojima će se educirati sudionici webinara o kvalitetnoj provedbi eTwinning projekta kroz sve životne faze: od traženja i upoznavanja partnera pa do završne diseminacije i evaluacije cijelog projekta.

Tijekom webinara pokazat će se rezultati aktivnosti i predstavljati rad u pojedinima suradničkim alatima.

U aktivnostima smo sudjelovali i doprinosom prilikom predlaganja za logo projekta. Naše prijedloge izradili su Leon i Ana-Marija.

10. svibnja putem aplikacije Zoom, s učenicima i učiteljicom NAtašom Sedlar iz OŠ Ludbreg, održali smo virtualni sastanak. Predstavili smo  lažne videe, lažne vijesti, fotografije i lažne profile koje su pronašli na internetu te smo razgovarali o tome kako prepoznati da je neki uradak fake.

« Studeni 2021 »